Przedszkole nr 3 w Chorzowie

Przedszkole nr 3 to miejsce tętniące śmiechem radością dobrej zabawy , bo u nas każde dziecko jest ważne i jednakowo kochane.

ŚNIADANIE - 900

II ŚNIADANIE - 1030

OBIAD - 1200

PODWIECZOREK - 1430

jadlospis

Przedszkole prowadzi żywienie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 .08. 2015 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach.

Przedszkole dostosowuje żywienie do indywidualnych potrzeb dziecka po uzyskaniu informacji od rodzica / prawnego opiekuna. Substancje lub produkty powodujące alergie:

1. Zboża zawierająca gluten: pszenica, jęczmień, owies, żyto, orkisz, produkty pochodne

2. Skorupiaki i produkty pochodne

3. Jaja i produkty pochodne

4. Ryby i produkty pochodne

5. Orzeszki ziemne i produkty pochodne

6. Soja i produkty pochodne

7. Mleko i produkty pochodne

8. Orzechy różne, migdały i produkty pochodne

9. Seler i produkty pochodne

10. Gorczyca i produkty pochodne

11. Nasiona sezamu i produkty pochodne

12. Dwutlenek siarki i siarczany

13. Łubiny i produkty pochodne

14. Mięczaki i produkty pochodne

Zgodnie z informacjami od producentów, używane produkty gotowe mogą zawierać śladowe ilości alergenów.