Drodzy rodzice.

W ramach  obchodów Dni Teatru 27.03.2019r. (środa) prosimy aby dzieci

były przebrane za ulubioną postać.

Dnia 21.03.2019r. przedszkolacy pożegnają zimę

"Witaj wiosno"

Dnia 20.03.2019r. w naszym przedszkolu będziemy gościć aktorów z teatru "Ciastuś"

w przedstawieniu "Dlaczego misia boli ząb"

Uwaga drodzy rodzice!.

W najbliższy piątek 15.03.2019 od godz. 9.30 będą wykonywane zdjęcia do "Dziennika Zachodniego"  - dodatek "Przedszkolacy 2019r.".

W związku z tym prosimy o ładny ubiór w tym dniu.

wychowawcy grup

Drodzy rodzice z grup: "PSZCZÓŁKI", "ŻABKI" i "MOTYLKI"

W poniedziałek 11 marca na godzinę 9:30  dzieci udadzą się na zajęcia do Szkoły Muzycznej przy ulicy Dąbrowskiego.

Prosimy o przyprowadzenie  dzieci na godzinę 8.00 ponieważ śniadanie będzie podane o wcześniejszej porze.

Prosimy również o elegancki strój, dostosowany do pogody.

p. Ada, p.Iwona, p. Magda

Chcąc ułatwić naszym starszakom start do klasy pierwszej współpracujące z nami szkoły zorganizowały dla dzieci realizujących roczne przygotowanie przedszkolne zajęcia:

05.03.2019r. warsztaty, zajęcia dydyaktyczne oraz ruchowe na sali gimnastycznej poprowadziły dla nas panie ze Szkoły Podstawowej nr 21.

13.03.2019r. starszaki wezmą udział w prowadzonych przez panią psycholog warsztatach o emocjach w Szkole Podstawowej nr 21.

22.03.2019r. Szkoła Podstawowa nr 1 zaprosiła grupy: "Motylki" i "Żabki" na zajęcia sportowe.

Podczas zajęć dzieci mają możliwość poznać nauczycieli, budynek szkoły oraz jak funkcjonują w nich uczniowie.

DYŻUR WAKACYJNY

W okresie wakacji nasze przedszkole będzie czynne w miesiącu sierpniu.

Zapisy na dyżur wakacyjny odbywać się będą w dniach

od 08.04.2019 do 26.04.2019r.

u intendenta przedszkola.

W miesiącu lipcu dyżur dla dzieci z naszej placówki będzie pełniło

Przedszkole nr 11 i 13.

Prosimy rodziców o przemyślane zapisy dzieci na dyżur, gdyż związane jest to z organizacją przedszola i zapewnieniem odpowiedniej ilości nauczycieli.

Dnia 25.02.2019r. w naszym przedszkolu odbędą się zabawy walentynkowe.

Z tej okazji prosimy o ubiór dzieci w kolorze czerwonym.

Znalezione obrazy dla zapytania serceWszystkiego dobrego w dniu Św. Walentego.

Dużo radości, dużo czułości, a przede wszystkim morza miłości.

Życzy Dyrektor przedszkola wraz z personelem

konkurs-powietrze.jpg